Tanıtım & Reklam

Instagram çekiliş nasıl yapılır?

Instagram da nasıl çekiliş yapılır? Çekiliş yapma sitesi.

Instagram çekiliş nasıl yapılır?

Instagram son zamanlarda amacının dışında bir kullanıma sahip olmuştur. Gün içerisinde 500 milyondan fazla kişinin girdiği Instagram, işletme ve markalar için çok güzel bir reklam kapısı haline gelmiştir. Instagram üzerinden belirli bir kitle edinen kişiler, sahip oldukları kitleleri istedikleri gibi yönlendirerek güzel gelirler elde ediyorlar.

Instagram sayfası bulunan ancak yeterli takipçi sayısı bulunmayan kişilere bu yazımız içerisinde nasıl doğal bir büyüme yaşayacaklarından bahsedeceğiz. Instagram çekiliş yaparak hesabınızı oldukça kolay bir şekilde büyütebilir, yüksek takipçi sayılarına sahip olabilirsiniz.

Instagram Çekiliş İle Sayfa Büyütme

Son zamanlarda hızlı bir şekilde sayfa büyütmek isteyen kişiler Instagram çekiliş yap işleminden destek alıyor. Hiç takipçiniz olmasa bile bir çekiliş düzenleyerek hesabınızın minimum 10,000 takipçi olmasını sağlayabilirsiniz. Çekiliş düzenledikten sonra 5 TL’lik bir reklam vererek görünür olmasını sağlayabilir, daha sonra etkileşimlerin gelmesini bekleyebilirsiniz. Ancak bu alanda yeni iseniz çekiliş yapmak sizlere zulüm gibi gelebilir. Çünkü her katılımcıyı not almak isteyecek, katılımcıları atlamak istemeyeceksiniz bu gibi şeylerle tek tek uğraşmak sizler için yorucu olacak değil mi?

Bu tarz şeylerle hiç uğraşmaya gerek yok. Teknoloji çağında yaşıyoruz. Instagram çekiliş yapma konusunda profesyonel hazırlanan yazılımlar sizlere saniyeler içerisinde çekiliş yapmanızı sağlayacaktır. Sonuçlandırma konusunda biz sizlere yardımcı olacağız. Öncelikle kendinize bir çekiliş fikri bulmanızı öneririz. Çekilişin hedef kitlesini belirlemeli, ne tarz bir hediye dağıtacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonrasında takipçilerin bol miktarda geldiğini göreceksiniz.

Instagram Çekiliş Yapma

Instagram çekiliş konusunda bir fikrinizin olduğunu varsayalım. Çekiliş görselini hazırladınız; katılım şartı olarak önce katılımcıların sizi takip etmesi, yoruma 3 arkadaş etiketlemelerini istediniz. Yorumlar gelmeye başladıktan sonra sırtınızı yaslayın ve sayfanızın büyümesine canlı tanıklık edin. Örneğin çekiliş sona erme süresi olarak 1 hafta belirlediniz.

Bu sürenin dolması ile beraber çekilişi nasıl sonuçlandırıp kazananı belirleyeceğinize değinelim; cekilisci.net internet adresi, profesyonel bir yazılım ile Instagram çekiliş yapma konusunda sizlere yardımcı oluyor. İhtiyacınıza göre paket alımı yaptıktan sonra hesabınıza giriş yapmalı, daha sonra çekilişi başlatmalısınız. Çekilişi başlatmak için Instagram’da çekiliş düzenlediğiniz gönderinin URL adresini almanız gerekiyor.

URL adresini cekilisci.net adresine yapıştırdıktan sonra kazanan kişi sayısını seçmeniz gerekecek. Bu seçimleri de yaptıktan sonra gönderiye atılan yorumları sistem otomatik olarak karıştırıp istenilen kazanan sayısını belirleyecektir. Daha fazla bilgi ve detay için sizlere belirttiğimiz internet adresinden yetkililere sorularınızı iletebilirsiniz.

Etiketler

Scriptci Dayı

Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin unutursun.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı